ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu
ROUCEK Auto

Chytré řešení pro automobilové dealery

KONZULTACE, JAKO ZÁKLAD DOBRÉHO ŘEŠENÍ

Žádné chytré řešení nepřinese užitek v takovém formátu, pokud není nastaveno na míru Vašim podnikovým procesům. Do systému je nutné vložit Vašeho „ducha“ podnikání tak, aby reflektoval Vaši strategii a vhodně jí podporoval. Konzultace je pravděpodobně jednou z nejdůležitějších fází celé implementace propojených systémů.

moderni-technologiePokud přemýšlíte, jak zvýšit prodej nových vozů a chcete využít nových technologií a obrovksého množství zákazníků, kteří hledají informace na internetu, kontaktujte nás na telefonu  777 661 368, nebo pište na e-mail info@roucek-auto.cz a domluvte si konzultaci. V případě realizace libovolného řešení pro Vás bude konzultace neplacená.

SYSTÉM PRO AUTOMATIZOVANÝ SBĚR ZÁKAZNÍKŮ NA NOVÉ VOZY

automatizovany-sberDokážete si představit, že byste se stali centrem prodeje daného vozu? Že by se zákazníci obraceli s radami na Vás. Že byste dokázali sehnat kontakty na většinu lidí, kteří přemýšlí o Vámi prodávaném voze a mohli s nimi komunikovat?

My ano, a dokážeme to pro Vás realizovat. Kontaktujte nás na telefonu 777 661 368, nebo e-mailu info@roucek-auto.cz.

SYSTÉM PRO EFEKTIVNÍ KOMUNIKACI AUTOMOBILOVÝCH DEALERŮ

V dnešní době lidé sháněji silného partnera, u kterého utratí nemalé peníze za nový vůz. Musíte si uvědomit, že získat nového zákazníka je 8x těžší, než si udržet toho svého. Zamyslete se a odpovězte si na otázku: „Jak komunikujete se svými stávajícími zákazníky?“? I s těmi, co od Vás nakoupili vůz před dvěmi lety?

systemŘíkáte si, že nemáte kapacity na to, abyste se věnovali všem? My Vám ukážeme, jak se věnovat zcela všem, jak s nimi být v kontaktu, jak udržovat a neustále posilovat jejich důvěru. A to bez Vaši práce!

Jen zákazník, který Vám důvěřuje je schopen Vás doporučit. A o to Vám přeci jde. A pokud ne, tak by mělo jít!

Kontaktujte nás pro bližší informace na telefonu 777 661 368, nebo e-mailu info@roucek-auto.cz.

SYSTÉM LEGÁLNÍHO ROZESÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ AUTO DEALERŮ

legalni-sdeleniPosíláte svým zákazníkům obchodní sdělení? A získáváte kontakty z veřejně přístupných databází (Firmy.cz, atd.)? Víte o tom, že jen čekáte, než Vás rozzlobený příjemce udá na Úřad pro ochranu ospbních údajů? Víte že Vás čeká pokuta až ve výši 3 milionu korun?

Posíláte spam, otravujete přijemce, kteří Vaše e-maily ani číst nechtějí. Dělejte to chytře. S našim řešením budete posílat zcela legální obchodní sdělení, které můžete personifikovat, škatulkovat, přizpůsobovat, sortovat…

Kontaktujte nás pro bližší informace na telefonu 777 661 368, nebo e-mailu info@roucek-auto.cz.

SYSTÉM PRO EFEKTIVNÍ MARKETING AUTOMOBILOVÝCH DEALERŮ

analyticsPokud utrácíte peníze do marketingu, který se Vám nevrací, děláte něco špatně. Umíme nastavit efektivní marketing, který buď nemusíte platit vůbec, nebo jen za skutečně přivedeného zákazníka. Výdaje na marketing pak můžete hodit za hlavu.

Ano, funguje to. Chcete-li zjistit jak, kontaktujte nás na telefonu 777 661 368, nebo e-mailu info@roucek-auto.cz.