ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu
ROUCEK Auto

Chytré řešení pro automobilové dealery

Marketing ROUCEK Auto

Vynakládáte své peníze do marketingu, který se Vám nevrací? V dnešní době existují skutečně efektivní způsoby, jak platit za marketingové kampaně. Plaťte pouze tehdy, pokud Vám kampaň přivede zákazníky. Zapomeňte na starý způsob myšlení a zadávání drahých tištěných inzerátů.

ROUCEK Auto Consulting nefunguje jako obyčejná marketingová agentura. Specializujeme se na marketingové práce pro automobilové dealery. Využíváme svých znalostí trhu, moderních technologií a internetu k tomu, abychom Vám marketing nastavili cenově efektivní a skutečně profitabilní.

Využíváme toho, že v síti automobilových dealerů v České republice nejsou používány moderní technologie propagace. Při správném nastavení a implementaci právě oni dokážou generovat profitabilní a časově nenáročné kampaně, které Vás dostanou daleko před Vaši konkurenci.
Marketing nechápeme jen jako formu propagace, ale rozumíme mu jako soubor činností, které na sebe navazují, generují Vám zisk a při tom šetří Váš čas.

Kromě automatizace používáme v marketingu druhý stěžejní pilíř, a to informační hodnotu. Jsem specialisté na info marketing. Novou formu marketingu, která do České republiky teprve přichází. Dokážeme zaručit, že pokud dáte přednost info marketingu hned, budete z něj velice dobře profitovat.

Nikdy Vám nebudeme říkat, co se líbí Vám. Naši práci míříme na Vašeho zákazníka. Ten Vám přináší do firmy peníze.

Přesvědčte se o naši práci a stáhněte si knihu: Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR!

 

Pokud chcete být ještě úspěšnější, kontaktujte nás včas. Když budete mezi prvními, šance na vytěžení maxima z moderního marketingu máte co nejvyšší.