ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu
ROUCEK Auto

Chytré řešení pro automobilové dealery

[title size="2"]1. Identifikace požadovaného stavu[/title]
Identifikujte nám stav, ve kterém se nacházíte a přibližný stav, ve kterém byste chtěli být. Zavolejte nám a sjednejte si schůzku.

[title size="2"]2. Formulace daného stavu[/title]
Visionářem jste Vy. Dejte nám vědět, kde vidíte mezery, jakého stavu byste chtěli docílit, nebo kde si myslíte, že Vám zákazníci unikají. Důkladně prozkoumáme stav ve Vaši oblasti a navrhneme Vám efektivní řešení. Hledat chytrá řešení nás baví.

[title size="2"]3. Tvorba variant pro zlepšení[/title]
Věnujte se svému podnikání a nechte na nás, abychom připravili sadu různých plánů, jak nastavit efektivní spolupráci a jak docílit zvýšených prodejů a marží. Zbytečně Vás nebudeme zatěžovat a budeme pro Vás pracovat.

[title size="2"]4. Stanovení důsledků variant pro zlepšení[/title]
Nechte nás spočítat návratnost a profitabilitu jednotlivých variant. Na společně schůzce si pak vyslechnete varianty zpracované našimi experty a budete nad nimi moci přemýšlet.

[title size="2"]5. Výběr realizované varianty[/title]
Více hlav, více ví. Pojďme si sednout a dát všechny naše znalosti dohromady. Probereme všechny možné pozitivní i negativní dopady a společně vybereme cestu, která povede k vyšší efektivitě vašeho podnikání.

[title size="2"]6. Realizace dané varianty[/title]
Věnujte se tomu, co děláte a nás nechte pracovat na projektu vyšší efektivity Vaší firmy. Budete moci sledovat přínosy naši spolupráce a pokud budete chtít, můžete v průběhu realizace do projektu jakkoliv zasahovat. Bez Vaší nutné participace se obejdeme, a vy můžete jen sledovat, jak profitabilita Vaši společnosti roste.

[title size="2"]7. Zpětná vazba dané varianty a hodnocení výsledků[/title]
Pravděpodobně jedna z nejdůležitějších fází, u které se společně sedneme a pevně zhodnotíme, co Vám spolupráce přinesla a jak bude probíhat naše další spolupráce.

Zaujala Vás možnost vyšší profitability Vaší firmy? Chcete, aby ve Vaši firmě pracovali experti na problematiku obchodu s automobily, ale nemáte volné prostředky na jejich platy? S ROUCEK AUTO to máte mnohem levnější. Zavolejte nám na 777 661 368.