ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu
ROUCEK Auto

Chytré řešení pro automobilové dealery

Kurz: Moderní prodej automobilů (MPA)

Dnes je moderní doba. Gramotnost lidí, kteří používají moderní technologie při svém rozhodovacím procesu o koupi, raketově stoupá. Lidé začínají vyhledávat. Přicházejí mnohem informačně bohatší, než tomu bylo před lety. Prodejce již nemá takový prostor manipulovat s jejich myšlením a jeho teoretické kurzy pro prodejní dovednosti a komunikaci se zákazníkem přestávají platit.

kurzPokud budete stále považovat za svého zákazníka pouze toho, kdo přijde na Váš showroom, ztratíte krok. Je třeba si uvědomit, že své zákazníky musíte získávat mnohem dřív. Dřív, než se k Vám do showroomu vůbec rozhodnout podívat. Efektivně s nimi komunikovat a budovat jejich důvěru k Vám.

Je jasné, že s takto obrovským množstvím potencionálních zákazníků musíte komunikovat automatizovaně. Říkám to narovinu. Pokud byste chtěli svou prací dohnat konkurenta, který automatizaci používá, zblázníte se. Pokud ji zapojíte, své konkurenci utečete a přitom budete mít mnohem více času na svou práci a na své zákazníky. Zákazníci k Vám budou chodit s již vypěstovanou důvěrou. Váš prodejní proces bude mnohem jednodušší a konverze zákazníka v reálný prodej bude mnohonásobně vyšší.

A právě o tom, je toto školení. Teorii necháme stranou a budeme se zabývat čistě praktickým postupem, jak z Vašeho prodeje automobilů udělat automat na zákazníky. Jak docílit toho, že budete komunikovat se všemi, sbírat jejich názory, zásobovat je informacemi a neustále vzbuzovat důvěru Vašich budoucích zákazníků. Jak udělat to, abyste prodávali mnohem více. Jak využít moderní technologie k tomu, abyste byly lepší a výkonnější, než Vaše konkurence. Jak nastavit systém tak, aby Vás lidé doporučovali. Bez Vaši větší práce.

Právě dnes je ta správná doba začít. Zařadit ve svém myšlení vyšší rychlost. Rychlost moderních technologií. Těm, co to udělali, to funguje skvěle! Je nejvyšší čas, abyste to realizovali také. Nebo Vám ten „vlak“ ujede!

[one_half last="no"]
[title size="2"]Co si z kurzu odnesete?[/title]
[checklist]

  • Budete vědět, jak efektivně a automatizovaně komunikovat se všemi
  • Budete vědět, jak získávat nové zákazníky na automat
  • Budete vědět, jak správně investovat peníze do marketingu
  • Získáte systémový pohled na moderní prodej

[/checklist]
[/one_half]
[one_half last="yes"]
[title size="2"]Pro koho je tento kurz vhodný?[/title]
[checklist]

  • Majitele dealerství
  • Vedoucí prodeje
  • Prodejce nových vozů

[/checklist]
[/one_half]

[one_half last="no"]
[title size="2"]Kde kurzy budou?[/title]
Vzhledem k praktickému zaměření kurzu a k časové náročnosti, kterou chceme každému účastníkovi dát je kapacita kurzu omezena na maximálně 20 osob. Kurzy budou probíhat 2, jeden v Praze a jeden v Brně.
[/one_half]
[one_half last="yes"]
[title size="2"]Cena a termín kurzu?[/title]
Termín kurzů bude vyhlášen po naplnění kapacity. Jeden série kurzů proběhne v červnu 2013, druhá pak v říjnu 2013.
Cena kurzu je 3 400,- Kč bez DPH / osobu.
[/one_half]

[title size="2"]Lektor kurzu[/title]
Lektorem kurzu bude autor knihy Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR, autor video kurzu Jak efektivně prodávat nové vozy a majitel společnosti ROUCEK Auto – Ing. Aleš Rouček.

[title size="2"]Garance spokojenosti[/title]
GARANCE-ROUCEKNechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Proto Vám poskytujeme unikátní možnost: Pokud po konci školení řeknete, že Vám kurz nevydělá alespoň to, co jste do něj vložili, vrátíme Vám všechny peníze zpět!!

Pokud máte o kurz zájem, prosím nezávazně se registrujte ve formuláři níže. Zaručíte si tím, že s Vámi budeme počítat a jakmile bude vyhlášen termín kurzu, budete první, které oslovíme.

sipka-auto


    Jméno:
    Firma:
* Email:


Vaše data jsou v bezpečí – ROUCEK Auto Consulting