ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu

Naše služby, které Vám pomáhají

Prozkoumejte široké možnosti, které dávají naše služby Vašemu byznysu.

Komplexní marketing

ROUCEK Auto nabízí českým a slovenským automobilovým dealerům komplexní vedení jejich marketingové činnosti. Máme zkušenosti s vedením rozsáhlých marketingových akcí pro importéry, i četné zkušenosti s vedením kompletního marketingu malých, středních i velkých automobilových dealerů.


Internetové stránky

Nabízíme tvorbu komplexních stránek pro automobilové dealery. Tvoříme řešení, které lze propojit s našimi systémem Carcom, Carplex i s jinými systémy ve Vaší firmě. Máme vytvořeno dostatek modulů, ze kterých můžete vybírat a ušetřit tak peníze.


Konzultační činnost

Pokud Vám přijde, že jste došli do slepé uličky a aktuálně nemáte dost nápadů, jak Vaše dealerství posunout o krok dál, kontaktujte nás. Naše konzultantská činnost Vám zajistí proud různých nápadů a skutečných realizací, včetně jejich reálného dopadu na českém trhu.


Newsletterové kampaně

Zajístíme pro Vás kompletní rozesílku newsletterových kampaní. Od naprogramování šablony, přes vymyšlení celé akce, textu, až po kompletní rozeslání kampaně a zaslání statistik. Akční ceny nyní začínají již od 0,50 Kč za jednoho zákazníka.


Informační marketing

Informační marketing je zaměřený na sdružení všech potencionálních zákazníků na jednom místě. Toto místo musí být Vaše a Vy na něm můžete na zákazníky libovolně působit. Toto řešení funguje nejlépe s propojením se systémem CARCOM. Pokud se Vám podaří sdružit zákazníky na jedno místo a pak s nimi začít intenzivně komunikovat, posílat jim informace, které právě chtějí, začnou se dít nevídané věci.