ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu

Informační marketing

Moderní a rychle rostoucí kanál pro Vaše investice.

Informační portály

Seskupte si zákazníky hezky na jedno místo.

 

ROUCEK Auto je první agenturou, která v roce 2009 začla s informačním marketingem pro automobilové dealery. Tento druh marketingu je velice oblíbený v zahraničí, ale do České republiky teprve přichází. A přitom zde tak dobře funguje.

Informační marketing je zaměřený na sdružení všech potencionálních zákazníků na jednom místě. Toto místo musí být Vaše a Vy na něm můžete na zákazníky libovolně působit. Toto řešení funguje nejlépe s propojením se systémem CARCOM. Pokud se Vám podaří sdružit zákazníky na jedno místo a pak s nimi začít intenzivně komunikovat, posílat jim informace, které právě chtějí, začnou se dít nevídané věci.

S informačními portály máme bohaté zkušenosti. Za svou existenci jsme jich vytvořili již více než 30. Navrhneme Vám takový portál, který se stane centrem zájemců o Vámi prodávaný produkt. Poté Vám doporučíme, jakými procesy dokážete transformovat tyto potencionální zákazníky ve Vaše reálné zákazníky.

Problematika informačních portálů je dosti složitá. Pokud chcete více informací, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si schůzku a prezentaci.