ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu

Vánoce u ROUCEK Auto 2014

Získejte v 5ti dnech CARPLEX se slevou až 70%!

Vánoce u ROUCEK Auto 2014

S naším nejlepším systémem CARPLEX.

Již třetím rokem pro Vás pořádáme speciálních 5 dní, kdy máte možnost získat naše produkty se speciální a neopakující se cenou. Tento rok jsme zvolili náš nejúspěšnější produkt, řešení, které láme rekordy v ziskovosti Vašich dealerství, v utvrzování perfektního vztahu s Vašimi zákazníky, a které Vás staví do pozice moderního autocentra s velkým náskokem před konkurencí.

 

carplex-pngCARPLEX

Systém CARPLEX pro Vás neznamená žádnou změnu. Jedná se o systém, který se plynule napojí na Vaše stávající systémy a přidá jim funkce, o kterých jste pravděpodobně ani nevěděli, že mohou existovat. CARPLEX je prvotně stavěn pro generování nových zákazníků a naprostou péči o Vaše stávající zákazníky. Nyní však bravurně zvládá i Vaši organizaci uvnitř firmy, plnění úkolů, definování cílů, CRM systém na míru autodealerství, rozesílání SMS, hlídání činnosti Vašich zákazníků s nabídkami, spravovat obchodní případy a přidělovat jejich vyřešení a mnoho dalších funkcí.

Podívejte se na více informací na oficiálních stránkách CARPLEXu.

 

Platnost akce

Akce „Vánoce u ROUCEK Auto 2014“ platí pro objednávky systému CARPLEX v rozmezí od 24. listopadu do 28. listopadu 2014. Tedy pouhých 5 dní. Akce je rovněž limitována pouze pro prvních 15 dealerství.

V rámci této akce získáte systém CARPLEX místo 49 700,- Kč za pouhých 14 900,- Kč bez DPH. Za cenu jednoho inzerátu v novinách tak získáte systém, který Vám bude vydělávat nové peníze celý rok.

 

Co akce přesně obsahuje?

Implementace na míru Vašemu dealerství
Systém Carplex se vždy musí implementovat na míru tak, aby respektoval všechny Vaše firemní pravidla a odrážel tak identitu Vaši firmy. V rámci tohoto akční balíku dostanete plnohodnotnou individuální implementaci systému.

Tvorba automatizované komunikace
Kompletní péči o Vaše zákazníky, a to v předprodejní fázi i poprodejní zařídíme zcela za Vás. Předáváme systém připraven pro okamžité použití.

Školení Vašich uživatelů
Důležitým krokem v bezproblémové implementaci je kvalitní zaškolení uživatelů. V rámci tohoto balíčku tedy od nás dostáváte i školení.

Licenci na celý rok používání systému
V rámci akce „Vánoce u ROUCEK Auto“ získáváte licenci na celý jeden rok používání Carplexu zdarma. Dostatel času na to, abyste si ozkoušeli všechny výhody našeho řešení.

 

Jak se akce zúčastnit

Podmínky pro to, abyste se akce zúčastnili, jsou velice jednoduché. Stačí si včas rezervovat prezentaci systému u Vás v autocentru, udělat to mezi 24. a 28. listopadem 2014.

Rezervaci provedete buď formulářem níže, nebo pošlete email na adresu info@roucek-auto.cz, kde napište svoje kontaktní údaje a termín, který by se Vám hodil pro osobní schůzku.    Název firmy:
    Vaše jméno a příjmení:
    Telefon:
Emailová adresa: