ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu
ROUCEK Auto

Chytré řešení pro automobilové dealery

Co pro Vás máme připraveno a jak fungujeme?

Přepis videa:

Dobrý den, jmenuju se Aleš Rouček a jsem zakladatelem konzultační a vývojové společnosti pro automobilové dealery. Možná se ptáte, proč píšeme knihy, které Vám posíláme, proč se právě teď díváte na toto video, proč to všechno vlastně děláme.

Protože se věci kolem nás radikálně mění. My, stejně jako vy, jsme zažili propad prodejů nových vozů na konci první dekády nového tisíciletí. Nám, stejně jako Vám, se to nelíbí. A my, stejně jako Vy, hledáme cesty, které vedou k narovnání situace a k docílení profitability jednotlivých dealerství.

Právě zmiňovaná recese rozdělila automobilové dealery na dva tábory. Z našeho pohledu jsou to ti, co přežívají, a ti co žijí.

Ona jedna věc je nadávat na globální produkci nových vozů a na jejich celkové prodeje, druhá však je zamyslet se nad sebou samým a zeptat se, co pro lepší situaci dělám já. S rukou na srdce, pokud by Vámi prodávané značky neměli celkově dobré prodeje, ale Vaše dealerství by bylo lepší, než kdykoliv předtím, pravděpodobně by Vám celkové situace na českém trhu byla volná.

A o to jde. Je třeba si uvědomit, že vy jste jen součástí onoho spotřebitelského řetězce s vozy a kroky, které dělá výrobce, importér a Vy se prostě musí diametrálně lišit. Pokud se budete soustředit pouze na Vás a nebudete se ohánět špatnou situací na trhu, možná se věci skutečně mohou dostat do pohybu.

Když jsme začali přemýšlet nad situací s novými vozy na českém trhu, problém jsme viděli stejně jako Vy. Jako neřešitelný. Jako globální, do kterého jednotlivý dealer nemůže zas tolik zasáhnout. Řekli jsme si dobře, když neumíme vyřešit takto komplexní problém, pojďme ho rozdělit na 10 podproblémů a podívejme se na ně znova. Říkají nám něco víc? Takto jsme pokračovali znovu a znovu, až jsme došli k takovým maličkostem, které nám však dávali logický smysl. Najednou jsme tyto maličkosti dokázali pochopit, věděli jsme jak je řešit.

Přišli jsme na problémy, které doteď vykonával prodejce, ale mohou je hravě vykonávat moderní technologie, přišli jsme na záležitosti, které lidi při rozhodování o koupi vozu trápí, čím se nejvíce zaobírají, co na ně působí. Co musí v dnešní době udělat prodejce, který je vystaven tomu „šílenému“ tlaku internetu, aby je přesvědčil.
Věci nám začínali docházet, a v tu chvíli jsme se vyskytli před tím nejtěžším problémem. Tyto jednotlivé vyřešené dílčí problémy dát zpátky dohromady a vytvořit z toho funkční celek. Takový, který Vám můžeme jednoduše předat, vy ho můžete začít používat a on Vaší firmě bude generovat patřičný profit.

A tak vůbec poprvé vznikl pojem Systémový internetový marketing (SIM). Takový, který vychází z názoru skutečných zákazníků, který je ozkoušen Vámi, automobilovými dealery, a který reflektuje přesně to, co v České republice v prodeji vozů chybí a momentálně velice dobře funguje.

Ale pojďme se vrátit k tomu, proč se vlastně na toto video díváte. Protože Vám chceme otevřeně vysvětlit, jak jsme k tomu došli. Chceme Vám ukázat způsoby, které když budete následovat, budete prostě více profitovat. Chceme ukázat, že dnešní marketing není o inzerci, nicméně o vyhovění zákazníkovi. Chceme ukázat, že vydělávat nebudete slevou ani akcí, ale systémovým přístupem.

Dokážeme Vám, že to, co můžete chytře dělat pomocí moderních technologií, nedokáže Váš konkurent zvládnout, ani kdyby zaměstnal dalších 5 pracovníků. Ukážeme Vám, jak věnovat čas Vašich zaměstnanců čistě na činnosti, které moderní technologie nikdy nedokážou, a naopak jak moderní technologie zaměstnat tím, co skutečně umí – přesností a ohromným množstvím zpracování dat.

Pokud se zákazník dívá globálně, musíte to udělat také. Přístup zákazníka k dnešnímu prodeji se opravdu radikálně změnil (to ví ale víte, vy své zákazníky vidíte). Pokud půjdete jejich cestou, máte zatím dostatek času být na ní úspěšný.

V následujícím seriálu videí Vám chceme dát opravdový návod, jak toho dosáhnout. A proč to děláme? Protože víme, že Vám to může pomoci. A ať to dosáhnete s námi, nebo si na to vezmete jinou externí firmu, dostanete se na správnou cestu. Vždy jste to přece Vy, kdo se rozhodne, koho zvolí.

Čím tedy začneme hned příště? Asi tím nejdůležitějším. Jak v dnešní době rychle a efektivně získávat nové zákazníky.
Děkuji Vám za shlédnutí a pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na těchto telefonech.
Úspěšný den