ROUCEK AUTO

+420 777 661 368, +420 478 470 267 info@roucek-auto.cz

Menu

Kniha o moderním prodeji

Kniha, která pojednává o moderním přístupu k prodeji nových vozů

02-cover-book

Jak vydělat miliony na prodeji vozů

Často diskutuji s automobilovými dealery a ptám se jich, jak se jim daří. Ti slabší mi říkají, že se snaží přežít těžkou dobu. Ti silnější vypráví, že se mají skvěle!

První skupina mi říká, že pracují od rána do noci. Nerozumí tomu, jak je možné, že se doba neustále zrychluje. Že staré principy, podle kterých se jim dařilo prodávat vozy řadu let, přestávají fungovat. Že nemají čas na to se zastavit a skutečně v klidu přemýšlet o budoucím rozvoji. Práce je pohltila, snaží se dohnat, co jde. Stávají se čím dál slabšími.

Ti silnější mi vypráví o tom, že tato doba je výjimečná. Že se jim zákazníci rozrůstají a nikdy se necítili tak silní. Oni dobře vědí, že se nacházíme v rychlé době. Kamenem jejich úspěchu je však moudrost. Uvědomují si, že nástroje, které nám tato doba poskytuje, jsou ještě rychlejší než ona samotná. Že lidská práce nespočívá v ubíjejících rutinních činnostech, ale v lidském přístupu. Takovém, které moderní technologie nikdy nebudou zvládat.

Oni neposlouchají neustálé „já to nestíhám“, „byl jsem v práci do osmi“, „nevím kde my hlava stojí“, atd. Využívají lidský potencionál k tomu, aby se neustále zlepšovali. A o to v této době jde.

Jistě se ptáte, jestli Vám kniha, kterou si právě chystáte zakoupit (nebo stáhnout), poskytne ucelený návod, jak vydělat více z prodeje nových vozů? Já Vám odpovídám ano! Ale musíte změnit přístup k tomu, co jste doteďka dělali.

Pokud si však čtete tyto řádky, jistě patříte mezi podnikatele, kterým není jedno, co s nimi bude. Kteří chtějí jít dopředu a vytvořit si jistý a nesmazatelný náskok před Vaši konkurencí.

Já Vám gratuluji! Jste na správné cestě!

Ing. Aleš Rouček
ROUCEK Group s.r.o.

>> Knihu si můžete objednat na adrese info@roucek-auto.cz.